Mugavad, puhtad ja keskkonnasõbralikud autod

YES Takso tellimine telefoni teel

YES Taksot saab tellida numbril +372 626 1311.  Juhul, kui hetkel antud soovitud piirkonnas ei viibi vaba YES Taksot, võib dispetšer pakkuda Teile mõnda meie koostööpartnerite vaba taksot. Seda Teie mugavuseks, et Te ei peaks oma aega kulutama ja taksot ise mujalt otsima. 

Tellimine mobiiliäpist

YES Taksot võid leida nii TaxiGO kui ka Bolt mobiliäpist. See on mugav viis tellida takso otse soovitud kohta kiiresti ning reaalajas näha tema asukohta.

Takso kellaajaline ettetellimine

YES Taksot saab kellaajaliselt ette tellida. Kahjuks sellel puhul ei saa YES Takso anda 100% garantiid takso saabumisele tellitud ajaks. Kuna tegemist on lisatasuta mugavusteenusega kliendile, siis ei ole meil võimalik tellimuse vastuvõtmise ajal ette prognoosida taksode paiknemist ja saadavust tellimuse täitmise ajaks. YES Takso operaatoritel on õigus keelduda kellaajalise tellimuse vastuvõtmisest, kui on ette näha, et tellimuse täitmise ajaks on taksode saadavus raskendatud ja takso ei pruugi jõuda tellitud ajaks. Kui registreeritud kellaajalise tellimuse täitmise ajaks ei ole taksosid sobivalt vabanemas, siis on operaatoril kohustus aegsasti tekkinud olukorrast klienti teavitada ja pakkuda välja alternatiivseid lahendusi.

Turvavöö kasutamine taksos

Taksos on nii esi- kui tagaistmel turvavöö kinnitamine kohustuslik.

Lapsega Taksos

Takso tagaistmel alla kolmeaastase lapse sõidutamisel ei ole lapse turvavarustuse kasutamine kohustuslik. Alla kolmeaastast last tohib takso tagaistmel sõidutada täiskasvanud sõitja süles tingimusel, et last süles hoidev sõitja on turvavööga nõuetekohaselt kinnitatud ja tema süles on üks laps. Vanemate laste sõidutamisel takso tagaistmel tuleb kasutada vähemalt ühte turvavöö patja ja täiskasvanu turvavööd või selle vöörihma. Turvavöö vöörihma tuleb kasutada ka vähemalt kolmeaastase lapse sõidutamisel sõiduauto tagaistme keskmisel istekohal, kui kahe lapse turvaistmes sõidutamisel kolmas turvaseade sinna ei mahu.

Lemmikloom

Soovides reisida koos lemmikloomaga, palume kindlasti sellest meile ette teada anda. Vastasel juhul võib taksojuht Teie teenindamisest keelduda.

Ootame Teie tagasisidet taksoteenuse kohta

Teie igakülgne tagasiside meie taksoteenuse kvaliteedi kohta on oodatud. Vaid nii saame oma kvaliteet tõsta veelgi kõrgemale ning pakkuda Teile veelgi paremat reisikogemust.

 

Hea teada

Kui dispetser teatab, et ei ole vaba taksot, siis on vōimalik paluda operaatoril jätta end ootele. Ootele jätmine on teostatav sõltuvalt töökoormusest ning kellaajast.

Dispetšeri poolt antud takso saabumise aeg on orienteeruv ning arvutatud GPS rakenduse poolt ja võib erineda reaalsest saabumise ajast.

Yes Takso taksod sõidavad ka linnast välja Harjumaa piires. Tellimuse saamisel väljaspoole Tallinna linna alustavad taksod teenindamist Tallinna linna piirist.

Hinnad telefonilt tellides

1.99 

sõidu alustustasu

0.49 

sõidu kilomeetritariif

10.49 

ajatariif