Tule tööle

YES Takso otsib enda meeskonda taksojuhte.

Kui Sulle meeldib autosõit ning inimestega suhtlemine, kujundada ise oma töölkäimise graafik, siis on taksojuhi töö just Sulle sobiv. Et taksojuhiks kandideerida, on vajalik B-kategooria juhiluba. Kasuks tuleb hea Tallinna tundmine. Taksojuhi kutsetunnistus ei ole nõutav, teeme ise kohapeal koolituse. Teeme tööd läbi erinevate äppide. Tööd on palju, taksopeatustes ootamise aeg on minimaalne. Töö sobib nii meestele kui naistele

 

 

Tule tööle kaasaegsesse ja sõbralikku taksofirmasse ning võta ühendust info@yestakso.ee või E-R kella 9.00 – 18.00 telefonil +372 5182788

 

Taksotöö rendiautol

 

Pakume taksokoolitusega juhtidele täislahendust taksotöö tegemiseks. Töö toimub YES Takso autol, kus juhil endal tuleb osta vaid kütus ja töö võib alata. Autod on korralikud, hooldatud, taksovarustusega ja kaetud kindlustustega.  24/7 korraliku töömahu kindlustame oma dispetšerteenistusega ning koostööpartnerite abiga.

 

 

Taksotöö oma isikliku taksoga

 

Pakume võimalust YES Takso kaubamärgi alla tööle tulla ka oma isikliku taksoga taksojuhtidel. 24/7 korraliku töömahu kindlustame oma dispetšerteenistusega ning koostööpartnerite abiga.

 

 

 

 

YES Takso on huvitatud koostööst

 

Oled väike taksofirma, rentnik teise taksofirma all, autorendiettevõte, reklaamifirma, autoremonditöökoda, filmitootja või mõni muu tore ettevõte. Kui Sul on mõni hea idee, kuidas saaksime omavahel koostööd teha, anna aga meile julgesti teada. Arutame läbi ja loodetavasti saab sellest asja.

 

Võta meiega ühendust!